zenon_panel_sanlar_grup_fethiye_mugla

ÇATI KATLARINDA HER AÇIDAN DOĞRU MALZEME SEÇİMİ: ZENON PANEL

Türkiye’de Zenon Panel
Türkiye yapı sektöründe Zenon Panel yapı malzemesi, 2008 yılından itibaren İtimat Mühendislik Zenon Panel Yapı Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmektedir.

Genel olarak tek katlı yapılar ile yüksek katlı binalarda çatı ve dış cephe duvarı olarak kullanılan Zenon Panel her geçen gün daha fazla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Özellikle 2012 yılında Ulusal Teknik Onay belgesi ve TSE gibi sertifikalarının tamamlanması tanıtım faaliyetlerinin artırılması ve gelişen bayi ağı ile tüm ülkede yaygınlığını artırmaktadır.

Bu güne kadar binlerce farklı projede 2.000.000 m2 den fazla kullanımı gerçekleşen Zenon Panelgeleceğin alternatif yapı malzemeleri arasında şimdiden yerini almıştır. Zenon Panel Türkiye’nin her bölgesinde tercih edilen patentli bir yapı malzemesidir.

Mesleğinde tecrübeli personel ve mühendisler ile hizmet vermekte olan Zenon Panel yurt genelinde yaygın bayi ağı ile üretimden montaja kalite prensibiyle çalışmaktadır. Zenon Panel gelişmiş teknolojisi ile yapı sektörü için bir çok yenilik sunmakta ve klasik uygulamalara farklı çözümler getirmektedir.

Zenon Panel Muğla Bölge bayiliği olarak bu eşsiz teknoloji ürününü sizlere sunmaktan gurur duyuyor, Sanlar Grup olarak çatılarımızda sağlamlık ve izolasyonun en garantili çözümü Zenon Panel’i tercih ediyoruz.

Zenon Panel, Yapı Malzemelerinin Tabi Olacağı Kriterler Hakkında Yönetmelik gereği TSE uygunluk belgeli ve Ulusal Teknik Onay Belgelidir.