Sanlar Grup Geleneksel Bahar Şenliği Yapıldı

SANLAR Grup çalışanları geleneksel şirket pikniğinde bu sene de, keyifli zaman geçirdikleri ve kaynaşma imkânı buldukları etkinlikte bir araya geldiler. Fethiye’nin birçok farklı meslek dalında öncü kuruluşlar arasında yer alan SANLAR Grup yöneticileri, çalışanları ve aileleri Karaçulha Mahallesi Kayıkseki Piknik alanında düzenledikleri piknikle hafta sonu güzel bir gün geçirdiler.

Her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen piknik organizasyonuna şirket çalışanları ve aileleri katıldı. SANLAR Grup yönetim kurulu başkanı Hüsrev San ve birçok misafirin de yer aldığı pikniğe yaklaşık 200 kişi katıldı. Etkinlikte yiyecek – içecek ikramlarının yanı sıra, yetişkin ve çocuklara yönelik aktiviteler ve eğlenceli oyunlar da düzenlendi. Çocuklar için hazırlanan gösterileri büyükler de ilgiyle takip ettiler. Güzel bir aile ortamının olduğu piknikte çalışanlar bir çalışma yılının stresini atmaya çalıştılar.

Personeller için mangal başına geçen SANLAR Grup yönetim kurulu başkanı Hüsrev San servisi de kendi elleriyle yaptı.  Pikniğe katılan herkese çok teşekkür eden Hüsrev San, “her yıl birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla böyle bir etkinlikte bir araya gelerek, iyi bir gün geçirmeye özen gösteriyoruz. İş yaşamının dışında personellerimizin dışında birlikte çalıştığımız firmalardaki arkadaşlarımızda bizlerle. Ailelerimizin kaynaşması birbirini daha iyi tanıması sohbet etmesi için bu piknik bir vesile oluyor. Her anlamda birlikte çalıştığımız insanlarla dayanışmanın yanı sıra birlik beraberliği artırmaya önemini vurgulamaya çalışıyoruz. Bugün bu piknikte de herkes birbirine iş yaşamında olduğu gibi yardımcı oluyor servis yapıyor. Pikniğimizin amacına ulaştığını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber/Foto Hakan Aykırı

Kaynak: Fethiye Gazetesi