Kurumsal Kimliğimizi Yeniliyoruz

Sanlar Grup olarak işletmemize daha etkin bir duruş ve marka imajı kazandırmak amacıyla, markalaşma ve kurumsal imajımızı yenileme kararı alarak çalışmalara başladık. Öncelikle Sanlar Grup logomuz ve aynı çizgi ekseninde alt markalarımız için oluşturduğumuz Sanlar İnşaat, MMH inşaat ve Elysium Consept logoları ile işlemler başladı. Logomuzda Sanlar Grup şirketimizin çoğulcu yapısı dikkate alınarak çok parçalı çalışıldı. İnşaatın en temel yapıtaşlarından biri olan tuğla benzeri kareler belirli bir açı ile döndürülerek ve orta kısımda “Sanlar” markasının baş harfi olan “S” harfini oluşturacak şekilde kurgulandı. Amblemdeki tüm detayların sağa yukarı eğimi ile Sanlar Grup şirketinin kararlı, istikrarlı ve güvenle tırmandığı yükselişini ifade edildi. Tepeden bakıldığında iki bina bloku ve arada S şeklinde bir havuzu andıran duruşuyla genel bir inşaat mesajı verilmeye çalışıldı.

Logo ve temel marka imajı oluştuktan hemen sonra web site çalışmalarına da bir yandan başlandı. Sosyal medya hesaplarımız da kurumsal ve profesyonel duruşla düzenlenerek kullanıma hazır hale getirildi. Web sitesi, sosyal medya ve diğer tüm iletişim mecralarımızda siz değerli müşterilermizle sağlıklı bir kurumsal iletişimi en verimli şekilde yürütebilmek adına, sade, kolay, erişilebilir ve net bir konsept tercih edildi.

“Herkes için ev” Sloganımıza, herkese uygun fiyatlarla, kaliteli ve sağlam evler kazandırmayı amaçladığımızı ve bu hedefle hizmet verdiğimizi belirttik.

Sanlar Dünya’sını takipte kalmanız dileğiyle…